Panel Klubowy - Zgłoszenia

Puchar Polski - VI Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych

wyniki zawodów

 

KONKURENCJE ZALICZANE DO PUCHARU POLSKI

 

Sport MIKST (eliminacja I) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I Spójnia Warszawa 2 2:04:05
II PKP Gdańsk  1 2:04:49
III MMKS Gdańsk  3 2:22:82

 

Sport MIKST (eliminacja II) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I MRKS Gdańsk  2  2:02:72
II Spójnia Warszawa II   1  2:04:32
III PG Smoki Północy Gdańsk   3  2:04:93

 

Sport MIKST (półfinał) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I PG Smoki Północy Gdańsk  3 2:03:58
II Spójnia Warszawa II  2 2:04:02
III PKP Gdańsk   1 2:04:45

 

Sport MIKST (finał B) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I Spójnia Warszawa II  1  2:05:58
II PKP Gdańsk   3  2:07:11
III MMKS Gdańsk   2  2:12:48

 

Sport MIKST (finał A) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I MRKS Gdańsk  2  2:00:10
II Spójnia Warszawa   1  2:02:74
III PG Smoki Północy Gdańsk  3  2:05:78

 

Sport OPEN (eliminacja I) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I Spójnia Warszawa  2  2:02:16
II PG Smoki Północy Gdańsk   3  2:03:16
III Słodki Smok Malbork   1  2:09:94

 

Sport OPEN (eliminacja II) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I MRKS Gdańsk  2  2:05:39
II PKP Gdańsk   3  2:11:45
III MMKS Gdańsk   1  2:29:56

 

Sport OPEN (półfinał) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I PG Smoki Północy Gdańsk  1  2:03:05
II PKP Gdańsk  2  2:05:68
III Słodki Smok Malbork   3  2:13:89

 

Sport OPEN (finał B) - 500m

miejscenazwa załogitorczas
I PKP Gdańsk  3  2:09:48
II Słodki Smok Malbork  2  2:12:76
III MMKS Gdańsk   1  2:14:04

 

Sport OPEN (finał A) - 500m

biegiem Memoriałowym im. Daniela Brydy

miejscenazwa załogitorczas
I Spójnia Warszawa  3  1:57:58
II MRKS Gdańsk   1  1:57:99
III PG Smoki Północy Gdańsk  2  2:02:65

 

POZOSTAŁE KONKURENCJE REGAT

 

Fan OPEN (eliminacja I) - 200m

miejscenazwa załogitorczas
I PG Smoki Północy Gdańsk  1 50:34
II PKP Gdańsk  2 54:38
III Słodki Smok Malbork  3 54:86

 

Fan OPEN (eliminacja II) - 200m

miejscenazwa załogitorczas
I MMKS Gdańsk  3 53:75
II Family Time Chełmno  1 58:16
III Medos Chełmno  2 1:00:79

 

Fan JUNIOR (eliminacja I) - 200m

miejscenazwa załogitorczas
I Gimnazjum nr 1 Stolno   1  1:03:27
II Gimnazjum nr 2 Chełmno  2  1:13:44

 

Fan OPEN (półfinał) - 200m

miejscenazwa załogitorczas
I PKP Gdańsk  1  51:88
II Słodki Smok Malbork   3  53:08
III Family Time Chełmno  2  53:96

 

Fan JUNIOR (półfinał) - 200m

miejscenazwa załogitorczas
I Gimnazjum nr 1 Stolno  2  1:02:69
II Gimnazjum nr 2 Chełmno  1  1:09:46

 

Fan OPEN (finał B) - 200m

miejscenazwa załogitorczas
I Słodki Smok Malbork  1  52:28
II Family Time Chełmno  2  55:78
III Medos Chełmno  3  58:09

 

Fan OPEN (finał A) - 200m

miejscenazwa załogitorczas
I PG Smoki Północy Gdańsk  2 51:15
II PKP Gdańsk  1 52:88
III MMKS Gdańsk  3 53:22

 

 

W Kategorii Szkoły Gimnazjalne 200m

I miejsce Gimnazjum 1 Stolno

II miejsce Gimnazjum 2 Chełmno

 

W Kategorii Fan Open 200m

I miejsce Family Time Chełmno

II miejsce Medos Chełmno

 

W Kategorii Junior 200m

I miejsce PG Smoki Północy Gdańsk

II miejsce PKP Gdańsk

III miejsce MMKS Gdańsk

IV miejsce Słodki Smok Malbork

 

Wyniki zawodów (format pdf)

 

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36