Panel Klubowy - Zgłoszenia

Dni Gdańska

wyniki zawodów

 

Sędzia główny: Łukasz Wojda

Sekretariat zawodów/spiker: Dorota Orzeł

Starter: Marcin Perski

Celowniczy/pomiar czasu: Tomasz Leszczyński

 

WYŚCIGI ELIMINACYJNE

 

Wyścig nr 1 - Sport OPEN (eliminacja I) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I MRKS Gdańsk 55,07
II MMKS Gdańsk  56,97
III PSZS 1:00,76

 

Wyścig nr 2 - Sport OPEN (eliminacja II) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I OKS Olsztyn 56,27
II PKP Gdańsk 58,96
III Słodki Smok 59,80

 

Wyścig nr 3 - Fan OPEN (eliminacja I) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I Słodki Smok 1:00,18
II Zespół Szkół Łączności 1:01,81
III Drakens Iława 1:01,92

 

Wyścig nr 4 - Fan OPEN (eliminacja II) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I PSZS Malbork 57,39
II Bałtyckie Foki 1:06,99
III PGNiG  1:09,42

 

Wyścig nr 5 - Sport OPEN (półfinał) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I PKP Gdańsk 58,78
II Słodki Smok  59,04
III MMKS Gdańsk 59,82 

 

Wyścig nr 6 - Fan OPEN (półfinał) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I Zespół Szkół Łączności 1:00,57
II Drakens Iława 1:01:57
III Bałtyckie Foki 1:09,12

 

WYŚCIGI FINAŁOWE

 

Wyścig nr 7 - Sport OPEN (finał B) - 200m

miejscenazwa załogiczaspkt.
I MMKS Gdańsk  57,60  3
II PSZS Malbork  58,23  2
III Słodki Smok Malbork  1:00,24  1

 

Wyścig nr 8 - Sport OPEN (finał A) - 200m

miejscenazwa załogiczaspkt.
I MRKS Gdańsk  54,31  7
II OKS Olsztyn   55,24  5
III Polski Klub Przygody  1:06,71  4

 

Wyścig nr 9 - Fan OPEN (finał B) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I Drakens Iława  56,27
II Top Gaz Desperados  1:00,21
III Bałtyckie Foki  1:01,27

 

Wyścig nr 10 - Fan OPEN (finał A) - 200m

miejscenazwa załogiczas
I PSZS Malbork  58,21
II Słodki Smok  1:00,14
III Zespół Szkół Łączności  1:02,22

 

Wyścig nr 11 - Sport OPEN (finał) - 1000m

miejscenazwa załogiczaspkt.
I MRKS Gdańsk 4:35,77 7
II OKS Olsztyn  4:40,60 5
III Polski Klub Przygody  4:50,69 4
IV MMKS Gdańsk 4:56,96 3
V Słodki Smok Malbork 5:01,46 2
VI PSZS Malbork 5:05,13 1

 

Punktacja łączna za dystans 200 i 1000 metrów w kategorii Sport OPEN

miejscenazwa załogipkt
I MRKS Gdańsk   14
II OKS Olsztyn   10
III Polski Klub Przygody  8
IV MMKS Gdańsk 6
V PSZS Malbork 3
VI Słodki Smok 3

 

Wyniki zawodów (format pdf)

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36