Panel Klubowy - Zgłoszenia

IX Mistrzostwa Polski

wyniki zawodów

 

Sędzia główny: Piotr Sienkiewicz

 

DZIEŃ I

 

Wyścig nr 1 - Sport MIKST (eliminacja I) - 500m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 2.08;540
II Spójnia Warszawa II  2.10;906
III Słodki Smok Malbork 2.13;152

 

Wyścig nr 2 - Sport MIKST (eliminacja II) - 500m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa I 2.06;848
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.07;184
III PG Smoki Północy 2.10;201

 

Wyścig nr 3 - Junior OPEN (eliminacja I) - 500m

miejscezałogaczas
I PG Smoki Północy I 2.09;962
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.12;979
III Dragon Chełmno 2.18;575
IV PG Smoki Północy II 2.21;030

 

Wyścig nr 4 - Junior OPEN (eliminacja II) - 500m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 2.07;284
II MMKS Gdańsk  2.09;756
III PSZS Malbork 2.11;007
IV Słodki Smok Malbork 2.12;165

 

Wyścig nr 5 - Sport MIKST (półfinał) - 500m

miejscezałogaczas
I PG Smoki Północy 2.08;927
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.09;438
III Spójnia Warszawa II 2.09;829
IV Słodki Smok Malbork 2.12;953

  

Wyścig nr 6 - MIKST (finał A) - 500m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa 2.05;505
II MRKS Gdańsk  2.06;233
III Polski Klub Przygody 2.06.701
IV PG Smoki Północy 2.07.918

 

Wyścig nr 7 - Junior OPEN (półfinał I) - 500m

miejscezałogaczas
I PSZS Malbork 2.09;165
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.11;084
III MMKS Gdańsk 2.11;292
IV Słodki Smok Malbork 2.11;982

 

Wyścig nr 8 - Sport OPEN (eliminacja I) - 500m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa 2.07;515
II PG Smoki Północy 2.09;949
III Dragon Chełmno 2.12;226
IV MMKS Gdańsk 2.20;673

 

Wyścig nr 9 - Sport OPEN (eliminacja II) - 500m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 2.06;007
II Olsztyński Klub Smoka 2.06;994
III Polski Klub Przygody  2.07;066

 

Wyścig nr 10 - Junior OPEN (finał B) - 500m

miejscezałogaczas
I MMKS Gdańsk 2.12;578
II Słodki Smok Malbork 2.13;965
III Dragon Chełmno 2.16;922
IV PG II Smoki Północy  2.19;169

 

Wyścig nr 11 - Sport OPEN (półfinał) - 500m

miejscezałogaczas
I Polski Klub Przygody Gdańsk 2.07;704
II PG Smoki Północy 2.08;108
III Olsztyński Klub Smoka 2.08;167
IV Dragon Chełmno 2.10;389

  

Wyścig nr 12 - Junior OPEN (finał A) - 500m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 2.07;036
II PSZS Malbork 2.08;356
III PG Smoki Północy 2.09;049
IV Polski Klub Przygody 2.10;364

 

Wyścig nr 13 - Sport OPEN (finał B) - 500m

miejscezałogaczas
I Olsztyński Klub Smoka 2.09;833
II Dragon Chełmno 2.16;187
III MMKS Gdańsk 2.18;323

 

Wyścig nr 14 - Sport OPEN (finał A) - 500m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa 2.03;709
II MRKS Gdańsk 2.05;224
III PG Smoki Północy 2.07;211
IV Polski Klub Przygody 2.07;892

 

Wyniki zawodów - dzień I (format pdf)

 

 

DZIEŃ II

 

Wyścig nr 1 - MIKST (eliminacja I) - 200m

miejscezałogaczas
I PG Smoki Północy 50,589
II MRKS Gdańsk  50,666
III Spójnia Warszawa II  50,93
IV Słodki Smok Malbork 53,006

 

Wyścig nr 2 - MIKST (eliminacja II) - 200m

miejscezałogaczas
I Spójnia I 50,637
II Polski Klub Przygody  51,343
III Dragon Chełmno  51,607

 

Wyścig nr 3 - Junior OPEN (eliminacja I) - 200m

miejscezałogaczas
I PSZS Malbork 50,802
II MRKS Gdańsk  51,211
III Słodki Smok Malbork 52,398
IV MMKS Gdańsk  52,709

 

Wyścig nr 4 - Junior OPEN (eliminacja II) - 200m

miejscezałogaczas
I PG Smoki Północy I 52,156
II Polski Klub Przygody  52,909
III Dragon Chełmno  54,811
IV PG Smoki Północy II  56,773

 

Wyścig nr 5 - Sport MIKST (półfinał) - 200m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 51,019
II Spójnia II Warszawa  51,368
III Polski Klub Przygodny 51,892
IV Dragon Chełmno 52,304

 

Wyścig nr 6 - Sport MIKST (finał B) - 200m

miejscezałogaczas
I Polski Klub Przygody 51,858
II Słodki Smok Malbork 54,352
III Dragon Chełmno 54,543

 

Wyścig nr 7 - Sport MIKST (finał A) - 200m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa 49,473
II MRKS Gdańsk 50,975
III PG Smoki Północy 51,456
IV Spójnia II Warszawa 51,673

 

Wyścig nr 8 - Junior OPEN (półfinał) - 200m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 51,153
II Słodki Smok Malbork 52,314
III MMKS Gdańsk 52,646
IV Polski Klub Przygody 52,804

 

Wyścig nr 9 - Sport OPEN (eliminacja I) - 200m

miejscezałogaczas
I Olsztyński Klub Smoka 50,372
II Polski Klub Przygody 51,257
III PG Smoki Północy I 51,304
IV PG Smoki Północy III 52,649

 

Wyścig nr 10 - Sport OPEN (eliminacja II) - 200m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 50,954
II PSZS Malbork  52,286
III MMKS Gdańsk 53,235

 

Wyścig nr 11 - Sport OPEN (eliminacja III) - 200m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa 49,505
II Dragon Chełmno  50,386
III PG Smoki Północy II  55,186

 

Wyścig nr 12 - Junior OPEN (finał B) - 200m

miejscezałogaczas
I MMKS Gdańsk 53,342
II Dragon Chełmno 55,202
III PG Smoki Północy II 56,606
  Polski Klub Przygody dyskw. 

 

Wyścig nr 13 - Sport OPEN (półfinał I) - 200m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa 49,188
II PG Smoki Północy I 49,895
III OKS Olsztyn 49,188
IV PSZS Malbork 51,342

 

Wyścig nr 14 - Sport OPEN (półfnał II) - 200m

miejscezałogaczas
I MRKS Gdańsk 50,17
II Dragon Chełmno 50,928
III Polski Klub Przygody 51,111
  PG Smoki Północy wycofany

 

Wyścig nr 15 - Junior OPEN (finał A) - 200m

miejscezałogaczas
I PZSZ Malbork 51,11
II MRKS Gdańsk 51,319
III PG Smoki Północy I 51,902
IV Słodki Smok 53,038

 

Wyścig nr 16 - Senior OPEN (finał B) - 200m

miejscezałogaczas
I Polski Klub Przygody 51,264
II Dragon Chełmno 51,417
III PSZS Malbork 51,843

 

Wyścig nr 17 - Senior OPEN (finał A) - 200m

miejscezałogaczas
I Spójnia Warszawa 47,963
II MRKS Gdańsk 49,503
III PG Smoki Północy 50,265
IV OKS Olsztyn 50,669

 

Wyniki zawodów - dzień II (format pdf)

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36