dot. Kurs sędziowski 2020:

Informujemy, że został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń osób, które chcą uczestniczyć w Kursie i uzyskać uprawnienia Sędziego PFŁS (planowany termin kursu luty-kwiecień 2020, dokładny termin zostanie podany po zebraniu wymaganej liczby osób).

Nowy termin nadsyłania zgłoszeń został ustalony do dnia 15.01.2020r. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jednoczesnie Przewodniczący Komisji Sędziowskiej p. Tomasz Leszczyński dziękuje za dotychczasowe nadesłane zgłoszenia. Osoby, które nadesłały swoje zgłoszenia zostały umieszczone na liście osób chętnch na Kurs sędziowski 2020.

dot. Kurs sędziowski styczeń/ luty 2020:

Informujemy, że został przedłużony termin nadsyłania wstępnych zgłoszeń osób, które chcą uczestniczyć w Kursie i uzyskać uprawnienia Sędziego PFŁS.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 30.11.2019r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgodnie z decyją Zarządu z dnia 15.12.2018r. w sprawie przeprowadzenia Kursu dla sędziów PFŁS, prosimy o przesłanie wstępnych zgłoszeń osób, które chcą uczestniczyć w Kursie i uzyskać uprawnienia Sędziego PFŁS.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 30.10.2019r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kurs odbędzie się w terminie styczeń/ luty 2020r. Proponowane miejsce kursu to siedziba Okręgowego Związku Kajakowego w Bydgoszczy. Po zebraniu wymaganej liczby uczestników zostanie ustalony i podany szczegółowy termin i miejsce Kursu.

Wszelkie zapytania dot. kursu prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki XIV Długodystansowych Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów IV edycja Pucharu Polski 2019 oraz Wyścigu Łodzi Smoczych w Puchar Burmistrza Gminy Białołęki, które odbyły się w sobotę 05.10.2019r. w Warszawie: wyniki

Program Długodystansowych Mistrzostw Polski Łodzi Smoczych, które odbędą się w sobotę 05.10.2019 w Warszawie: program

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36