Informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych Regulaminy Regat Pucharowych PFŁS zostaną opublikowane w terminie późniejszym po uzgodnieniu z Organizatorami technicznych apsektów Regat.

W związku z bardzo małym zainteresowaniem Kursem sędziowskim w terminie marzec/ kwiecień 2019 (zgłosiła się jedna osoba) kurs został odwołany. Kolejna próba zebrania chętnych nastąpi po sezonie startowym smoczych łodzi 2019. O kolejnym terminie poinformujemy odrębnym komunikatem.

Zgodnie z decyją Zarządu z dnia 15.12.2018r. w sprawie przeprowadzenia Kursu dla sędziów PFŁS, prosimy o przesłanie wstępnych zgłoszeń osób, które chcą uczestniczyć w Kursie i uzyskać uprawnienia Sędziego PFŁS.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 10.02.2019r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po zebraniu wymaganej liczby uczestników zostanie ustalony i podany szczegółowy termin Kursu.

Wszelkie zapytania dot. kursu prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że zgłoszenia regionalnych Regat łodzi smoczych do Kalendarza imprez PFŁS na rok 2019 nalezy kierować na adres e-mail Federacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd PFŁS na posiedzeniu w dniu 15.12.2018r. zatwierdził harmonogram zawodów smoczych łodzi rangi Mistrzostw Polski i Pucharu Polski na rok 2019 ( 5 osób uprawnionych do głosowania , 4 za przyjęciem kalendarza , jedna przeciw ):

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36