Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

Lista załóg zgłoszona do Wyścigu o Puchar Starosty Chełmińskiego podczas XVIII Otwartych Długodystansowych Mistrzostw Polski Łodzi smoczych

 

Lp. Nazwa załogi Liczba załóg
1 STIEGELMEYER STOLNO 2
2 Drakens Iława 2
3 Smoki Bartu 1
4 Marek Łbik Dragon Team 1
 5  Iławskie Smoki Jezioraka 1
     

Komunikat organizatora Wyścigu o Puchar Starosty Chełmińskiego podczas XVIII Otwartych Długodystansowych Mistrzostwa Polski Łodzi Smoczych

W zamieszczonym na stronie internetowej Polskiej Federacji Łodzi Smoczych regulaminie Wyścigu o Puchar Starosty Chełmińskiego podczas XVIII Otwartych Długodystansowych Mistrzostwa Polski Łodzi Smoczych omyłkowo nie został zamieszony zapis: Załoga skład się z 8-10 wiosłujących w tym minimum 2 kobiet wiosłujących, dobosza oraz sternika, który musi być pełnoletni. Podczas wyścigu wymagany będzie udział minimum dwóch kobiet wiosłujących w załodze. Poprawiony regulamin został zamieszczony w kalendarzu imprez.

Za pomyłkę przepraszamy.

W imieniu Zarządu S.S.W. "Dragon"

Mateusz Banach

 

Miła nam poinformaować, iż z dniem 25.04.2023 decyzją Zarządu PFŁS do Federacji zostało przyjęte Stowarzyszenie Husaria.

Za Zarząd PFŁS

Marek Grenda

Zostały uruchomione elektroniczne formularze dla wniosków o wydanie nowej i o wznowienie licencji na sezon startowy smoczych łodzi 2023.

Oryginały wniosków należy dostarczyć najpóxniej w dniu zawodów.

Formularze są pod adresem:

 Wniosek o wydanie nowej licencji zawodniczej: wyslij

Wniosek o wznowienie licencji zawodniczej: wyslij

Jednoczesnie informuję, że zgodnie z regulaminem zmiana barw klubowych odbywa się w teminie od 15 października do 15 kwietnia. Oświadczenia o zmianie barw klubowych należy w tym terminie dostarczyć do Komisji licencji (może byc skanOświadczenia przesłany na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Oświadczenia nadesłane po tym terminie  mimo, iz będą posiadały datę z w/w okresu na zmianę zostaną rozpatrzone po 15 października.

Dorota Orzeł

Przewodnicząca Komisji Licencji PFŁS

Zarząd PFŁS zwołuje walne zebranie członków PFŁS na dzień 17.12.2022 .
W załączeniu :
Zawiadomienie o walnym zebraniu pobierz
Zał 1. Porządek Walnego Zgromadzenia pobierz
 
Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną do dnia 10.12.2022 aktualnego wypisu z rejestru stowarzyszeń - klubów właściwego dla danego rejestru (Starostwo Powiatowe, Miasto)  bądź wyciąg KRS nie starszego niż 3 miesiące od daty 17.12.2022. 
Wypis może być kopią lub skanem dokumentu potwierdzonym za zgodność z oryginałem przez osobę upoważnioną w stowarzyszeniu - klubie (zgodnie z statutem - Prezes, V-ce Prezes).
Wypis z rejestru stowarzyszeń prosimy przesłać adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Przypominamy o uregulowaniu składki członkowskiej za rok 2022 oraz lata poprzedzające o ile stowarzyszenie - klub takie zaległości posiada (informacja pod nr tel. 603 946 890). Od 2019 roku składka wynosi 500 zł.
Brak uregulowanych składek będzie przeszkodą do udziału w Walnym Zebranie zgodnie z statutem PFŁS.
 
 
                                                                                            Za zarząd: Prezes PFŁS Marek Grenda

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36