Wnioski o wydanie/ wznowienie licencji zawodniczych do uprawiania smoczych łodzi PFŁS należy przesłać do dnia 15.05.2019r.

Wnioski należy przesłać w formie papierowej na adres korespondencyjny PFŁS lub czytelny i podpisany skan wniosku wraz ze zdjęciem do wniosku o wydanie nowej licencji i/ lub uaktualnienia zdjęcia w posiadanej licencji, mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Oryginały wniosków przesłanych na maila należy dostarczyć najpóżniej w dniu zawodów w Chełmnie, 25.05.2019r.

W kalendarzu imprez na rok 2019 dostepny jest do pobrania Regulamin oraz druki list dla Regat dot. PUCHARU POLSKI 2019 – I edycja 2000 m. – łodzie 10-cio osobowe, Chełmno 25.05.2019r.

kalendarz

Informuję, iż uległ zmianie adres e-mail ds. Licencji i Zmiany barw klubowych.

Wszelkie sprawy związane z licencjami oraz zmiany barw klubowych PFŁS prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nieaktualny jest też dotychczasowy numer telefonu podany jako kontaktowy w w/w sprawie.

Aktualne dane kontaktowe

Przewodnicząca Komisji Licencji

Dorota Orzeł

 

 

Wyniki Mistrzostw Polski Smoczych Łodzi Na Basenie - 2019 Szczecin

pobierz

Zarząd PFŁS prosi o uaktualnienie danych rejestrowych Klubów, Stowarzyszeń będących członkami federacji.
 
Dokumenty do przesłania:
  1. Aktualny wypis potwierdzający adres, skład władz klubu, stowarzyszenia potwierdzony przez organ rejestrowy ( KRS, Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta) z zachowaniem kadencyjności na dzień wydania dokumentu (01.01.2019-30.03.2019).
  2. Aktualny statut klubu, stowarzyszenia (zgodny z obowiązującymi przepisami).
  3. Dane osoby upoważnionej do reprezentowania klubu, stowarzyszenia w sprawach związanych z PFŁS opatrzone odpowiednią uchwałą władz w oparciu o statut klubu, stowarzyszenia(Imię i Nazwisko, adres, email, telefon).
  4. Dane kontaktowe umożliwiające przesyłanie i wymianę informacji, dokumentów (Adres pocztowy, adres email , telefon).
 
Powyższe dane prosimy przesłać pocztą w formie papierowej (może być kserokopia opatrzona pieczęcią "za zgodność z oryginałem" potwierdzoną przez osoby wyznaczone do ich reprezentowania w oparciu o statut klubu, stowarzyszenia) do dnia 30.03.2019 na adres PFŁS .
 
Pozyskane informacje pomogą Zarządowi PFŁS w zaktualizowaniu danych o członkach PFŁS, co poprawi komunikację z Klubami i Stowarzyszeniami.

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36