Informujemy ,że   podczas   I Mistrzostw Polski na łodziach 10 osobowych  w dniu 17.09.2016  odbędzie się dodatkowy wyścig kobiet   o „PUCHAR FEDERACJI „ w którym prawo startu mają załogi klubowe zgłoszone do konkurencji MIKST.

Załoga musi liczyć minimum 8 kobiet wisłujących + dobosz i sternik ( pełnoletni może być mężczyzna).

Zgłoszenia załóg do czwartku 15.09.2016   godz. 20.00 e-mailem   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po raz XX   odbędą się w Gdańsku na Motławie regaty smoczych łodzi, które tradycyjne odbywają się w trakcie trwania Jarmarku św. Dominka .

Tegoroczne regaty odbędą się  6  sierpnia  na odcinku od Mostu przy Zielonej Bramie do Żurawia .

Do udziału w regatch zostanie zakwalifikowanych tylko 15 załóg wg. koljności zgłoszeń,

do dnia 12.07.2016 zgłosiły się następujące załogi.

W dnaich 18-19.06.2016 w Bydgoszzy odbywają się XII Mistrzostwa Polski

Wyniki I dnia

aktualne Wyniki II dnia

Informujemy, że na torze regatowym w Bydgoszczy została rozebrana trybuna kryta prosimy załogi startujace w Mistrzostwach Polski oraz wyścigu w kategori FAN o "Puchar Federacji " o zabranie własnych namiotów do przebrania.

 

Jednocześnie informujemy, że ostatecznie w wyścigu w kategorii FAN o "Puchar Federacji " wystartuje 12 załóg ( zgłoszonych było 14):

1. Smocza Aura wycofała II załogę,

2. Victoria Sztum została skreślona, ponieważ nie została opłacona w regulminowym terminie opłata zgłoszeniowa oraz nadesłana Imienna lista zgłoszonych zawodników.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.

dotyczący wyścigów o Puchar Federacji podczas MP w dniu 18.06.2016 w Bydgoszczy


W celu dokonania weryfikacji zgłoszonych zawodników ( sprawdzenie czy nie posiadają licencji PFŁS lub Polskiego Związku Kajakowego

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36