Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

I dzień Mistrzostw Świata

Środa  24.07.2013 roku  była pierwszym dniem wyścigów na mistrzostwach Świata.  Od rana odbywały się wyścigi na dystansie  2000 metrów. Trasa wyścigu usytuowana była  na rzece  Tisza w centrum miasta Szeged.

Załogi startują co 15 sekund i walczą z czasem na odcinku 500 metrów  z trzema nawrotami. Pierwszego dnia zdobyliśmy jeden medal brązowy a wywalczyła go załoga w kategorii Premier Open na łodzi 10 osobowej ( + sternik i dobosz).

I  miejsce  i złoty medal       Russia              9:04,130

II miejsce  i srebrny medal  Great Britain   9:09.910

III miejsce i brązowy medal Polska              9:10.730           

Relacja na żywo z XI Mistrzostw Świata Reprezentacji Narodowych, które odbywają się w dniach 24-28.07.2013 w Szeged.

 relacja

Wyniki XI Mistrzostwa Świata Reprezentacji Narodowych, które odbywają się w dniach 24-28.07.2013 w Szeged można śledzić na bieżąco pod adresem:

wyniki

 

Po mistrzostwach Polski  przed najlepszymi zawodniczkami i zawodnikami start w reprezentacji Polski na mistrzostwach Świata w Szeged  gdzie wystartujemy w kategorii :

Junior Open   -  odpowiedzialny: trener Marek Grenda,  współpracujący Patryk Łukaszewski

 Premier Mikst – odpowiedzialny: trener Łukasz Wojda

 Senior A (ponad 40 lat) Mikst i Open  - odpowiedzialny:  Artur Dyjewski

 Senior B ( ponad 50 lat) Open – odpowiedzialny: trener Andrzej Kamiński  i Jerzy Gąska

Kierownikiem ekipy i osobą odpowiedzialną za kontakty z organizatorami jest Bogusław Ochab i współpracujący z nim Marek Chłopek.

W dniach 22-23.06.2013 w Bydgoszczy na torze regatowym w „Brdyujściu” odbyły się IX Mistrzostwa Polski na krótkich dystansach. Mistrzostwa po raz pierwszy były wspólnie zorganizowane przez naszą Federacje i Polski Związek Kajakowy. Uroczystego otwarcia dokonali Prezes Polskiego Związku Kajakowego Pan Józef Bejnarowicz i Prezes Włodzimierz Schmidt a flagę narodową na maszt wciągnął kapitan najlepszych załóg z ostatnich dwóch latach w kategorii seniorów Artur Dyjewski ze Spójni Warszawa.

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36