Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

Dziś w Racicach w pierwszym dniu Mistrzostw Europy  rozgrywane są wyścigi na dystansie 2000 metrów na łodziach 10 osobowych jak i 20 osobowych.

Wyścigi  na łodziach 10 osobowych zakończyły się  dwoma złotymi medalami i dwoma srebrnymi i tak:

I miejsce i zlote medale zdobyły nasze panie wyścigu  premier women

I miejsce i złoty medal  wywalczyli panowie w kategorii seniora A

II  miejsce  i srebrne medale wywalczyli panowie w kategorii premier open

II miejsce  i srebrne medlae zdobyli juniorzy w junior open

wyniki można śledzić pod adresemhttps://idbfchamps.org/2014_rac.php

 

W dniach 25-27.07.2014 r.  w czeskich Racicach odbędą się XI Mistrzostwa Europy Smoczych Łodzi  a reprezentacja Polski akredytowana na  Mistrzostwa liczy 105 osób. Startować będziemy  w kategorii Juniorów  , Premier oraz  Senior  A i B.

Reprezentację Juniorów oparto na aktualnie najlepszych zawodnikach z klubów : MMKS Gdańsk , MRKS Gdańsk , PSZS z Malborka i Słodkiego Smoka z Malborka . Trenerem reprezentacji  jest  Marek Grenada a w przygotowaniach pomagał trener  Włodzimierz Schmidt.

Reprezentacja w kategorii Premier  została  wybrana z zawodników MRKS Gdańsk , PG Smoki Połnocy i Polskiego Klubu Przygody. "Pływającym"   trenerem jest Łukasz Wojda.

Nasza reprezntacja  już dotarła   do Racic  i odbywa pierwszy  trening na torze regatowycm .

W kalendarzu imprez na 2014 został zamieszczony regulamin XVIII Regat Łodzi Smoczych Dominik 2014.

W dniach 21- 22.06.2014 roku  na torze  regatowym  w Bydgoszczy odbyły się   X Mistrzostwa Polski Łodzi Smoczych  których organizatorem była  Polska Federacja Łodzi Smoczych , Polski Związek Kajakowy  oraz Kujawsko-Pomorski Związek kajakowy.

Informujemy ,że organizator regat pucharowych w Warszawie w dniu 31.05.2014  był zmuszony dokonać zmiany miejsca zawodów .

Regaty odbędą się na Kanale Żerańskim przy ul. Modlińskiej 14. (vis a vis EC Żerań).

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36