Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

W dniu 20.06.2015 roku w Bydgoszczy podczas XI Mistrzostw  Polski  zostanie rozegrana konkurencja FAN  na łodziach 10 osobowych.  Do dnia 9.06. zgłosiły się następujace załogi:

Lp.

Nazwa  załogi

1

Gdańskie Lwy

2

Top  Gaz  Desperados

3

Stowarzyszenie Miłośników  Wody „DRAKO”  Wałcz

4

Smocza Aura

5

Drakens   Iława  I

6

Drakens   Iława  II

7

Klub Sportowy Victoria Sztum


 

Przypominamy , że zgodnie z par. 5  pkt. 4 :

"Klub do którego przechodzi zawodnik musi wystąpić o licencję pozyskanego  zawodnika najpóźniej do 31.05. danego roku  po tym terminie następuje zamknięcie  okresu potwierdzania zawodników , którzy zmienili barwy klubowe na dany sezon". 
Kluby  które pozyskały zawodnika muszą do 31.05.2015 dostarczyć do Federacji  lub wysłać (data stempla pocztowego) komplet dokumentów na wystawienie nowych licencji  ( zgoda na zmianę dotychczasowego klubu).
 
 
 

W Gdańsku na Martwej Wiśle w dniu 27.09.2014 roku odbyły się IX Długodystansowe Mistrzostwa Polski .Załogi walczyły  o medale i tytuł Mistrza Polski w trzech kategoriach : Senior Mikst i Senior Open na dystansie 5200 metrów oraz Junior Open na dystansie 3400 metrów, Najlepszym klubem mistrzostw okazł się MRKS Gdańsk który  wygrał rywalizację we wszystkich trzech konkurencjach. Współorganizatorem regat był MRKS Gdańsk a wsparcia finansowego udzialiło Miasto Gdańsk.

wyniki szczegółowe  

 

Już jutro w Gdańsku  odbędą się  Długodystansowe Mistrzostwa Polski  kończące tradycyjnie sezon.

Pierwsze mistrzostwa odbyły się w Bydgoszczy w 2006 roku  i w jutrzejszych zawodach wystartują dwa kluby tj.Spójnia Warszawa i Polski Klub Przygody, które startowały we wszystkich dotychczasowych mistrzostwach Polski na długim dystansie.

Ze zgłoszonych do jutrzejszych zawodów  w  pierwszych mistrzostwach startował: Olsztyński Klub Smoka jako załoga Polskiego Stowarzyszenia Weteranów Kajakarstwa oraz  PSZS w Malborku  jako  Starostwo Powiatowe w Malborku. 

Program IX Mistrzostw  Polski

Regulamin

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36