Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

W dniu 21.05.2016  na Motławie  odbęda się XII regaty z okazji Dni Gdańska  do których

załogi możemy zgłaszać   do dnia 17.05.2016 . Regulamin jest umieszczony w zakładce "kalendarz 2016".

Dotychczas  zgłosiły się następujace załogi:

 

W dniu 23.04.2016 roku wyścigiem na 5 km otworzyliśmy sezon 2016 w Polsce. Pierwsze tegoroczne zmagania miały miejsce w Gdańsku a start i meta była tradycyjnie na przystani MRKS „Gdańsk„. Było to już dziewiąte otwarcie sezonu na tym dystansie. W pierwszym tegorocznym wyścigu uczestniczyło 8 załóg bez podziału na Sport Fan .

IV Ogólnopolskie Zawody Smoczych Łodzi na basenie

08 - 09.04.2016 Olsztyn

WCRS,, Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA’’ 

Cel imprezy:   

- edukacja młodzieży poprzez sport w formie zintegrowanych działań sportowych,

- upowszechnianie nawyku aktywności ruchowej,

- promowanie nowych form kultury fizycznej,

- promocja sportów wodnych – kajaków, kanadyjek, smoczych łodzi.

     Regulamin zawodów

 

Integracyjne zawody sportowe 

„MISTRZOWIE Z WIATRAKIEM”

18 lutego 2016 w Bydgoszczy na pływalni odbyły się integracyjne zawody sportowe „Mistrzowie z Wiatrakiem” .

Celem imprezy była integracja środowiska sportowego z Zespołu Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie z Fundacji Wiatrak i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Bydgoszczy. KalosKagathos- Piękny i Dobry to było hasło przewodnie imprezy i pragnienie aby młodzież była nie tylko sprawna fizycznie ale także mądra i wrażliwa.                                                                                                                                                                                  W rywalizacji brało udział 64 uczestników, w tym połowa to młodzież z Fundacji Wiatrak i Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 3. Pozostali uczestnicy to uczniowie Zespołu Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego, specjalizujący się w kajakarstwie. Uczestnicy byli podzieleni na 8 zespołów które rywalizowały ze sobą w „SMOCZYCH ŁODZIACH”.  Organizatorem zawodów był Zespół Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego im. Bronisława Malinowskiego w Bydgoszczy, natomiast współorganizatorem Rada Osiedla Bocianowo- Śródmieście- Stare Miasto.

Zdjęcia i relacja

 W dniach  7-8 .11.2015  delegacja  Polskiej Federacji Łodzi Smoczych  w składzie:

Włodzimierz  Schmidt

Bartosz Wiśniewski

uczestniczyła w nadzwyczajnym kongresie EDBF  w Berlinie.  Były to bardzo pracowite dwa dni, ponieważ zebrani delegaci  dokonali zmian w Statucie  EDBF  dostosowując go do Statutu IDBF oraz dokonali wyboru nowego Zarządu w składzie :

  • Prezydent: Alan van Caubergh (NLD);  do 2017 roku.
  • Wiceprezesów: Ute Becker-Frenzel (GER), Kim Beckwith (NLD), Piotr Jarosi (HUN), Petr Klima (CZE);  do 2019 roku.
  • Sekretarz Generalny: Julie Doyle (IRL); do 2019 roku.
  • Skarbnik: Natalia Kravtsova (Ukr);  do 2017 roku.

Zebrani zadecydowali, że  Mistrzostwa Europy  ( rep.narodowych)  odbędą się w Rzymie w dniach 29 – 31.07.2016 natomiast klubowe ME w 2017  Divonne-les-Bains.                                                                                                                      Na wniosek delegacji polskiej  zadecydowano ,że w kategorii juniora prawo startu mają zawodnicy którzy kończą w  2016 roku 18 lat.

Prezes

Włodzimierz  Schmidt

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36