Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

Informujemy, że na torze regatowym w Bydgoszczy została rozebrana trybuna kryta prosimy załogi startujace w Mistrzostwach Polski oraz wyścigu w kategori FAN o "Puchar Federacji " o zabranie własnych namiotów do przebrania.

 

Jednocześnie informujemy, że ostatecznie w wyścigu w kategorii FAN o "Puchar Federacji " wystartuje 12 załóg ( zgłoszonych było 14):

1. Smocza Aura wycofała II załogę,

2. Victoria Sztum została skreślona, ponieważ nie została opłacona w regulminowym terminie opłata zgłoszeniowa oraz nadesłana Imienna lista zgłoszonych zawodników.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.

dotyczący wyścigów o Puchar Federacji podczas MP w dniu 18.06.2016 w Bydgoszczy


W celu dokonania weryfikacji zgłoszonych zawodników ( sprawdzenie czy nie posiadają licencji PFŁS lub Polskiego Związku Kajakowego

Informujemy ,że z dniem 2.06.2016 wprowadzona została  licencja  "roczna" dla juniorów  od której opłata wynosi 10 PLN.

Licencja jest ważna do kńca roku kalendarzowego w którym została wystawiona.

do pobrania druk licencji "rocznej"

XII Otwarte Mistrzostwa Polski   organizowane przez Polski Związek Kajakowy i Polską Federacje łodzi Smoczych odbędą się

w Bydgoszczy w dniach 18 - 19.06.2016r.

W  pierwszym dniu regat będą dodatkowo  rozegrane wyscigi w kategorii FAN.

Regulaminy Mistrzostw Polski i  towarzyszących wyścigów Fan są  w zakładce kalendarz 2016 oraz komunikaty zawodów 2016.

Załogi zgłaszamy do 8.06.2016 r.

XII Malborskie Regaty Smoczych Łodzi odbędą się w dniu 4.06.2016  i będzie to ostatnia okazja do zgrania załogi podczas regat przed zbliżającymi się  Mistrzostwami Polski w Bydgoszczy / 18-19.06.2016/. Regulamin znajduje się w zakładce "kalendarz 2016"

Termin zgłoszeń upływa w dniu 25.05.2016,                                                                                                             

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36