W pierwszym dniu na dystansie 200 metrów zwyciężali:

Senior OPEN  - Zawisza Bydgoszcz

Senior MIKST - Zawisza Bydgoszcz

FAN OPEN wyścig o "Puchar Federacji"  - Sztumskie Smoki

W drugim dniu rozegrywane są koinkurencje na dystansie 500 metrów .

WYNIKI II dnia

    II Dzień  
  Wyścig nr.1     Junior OPEN     eliminacja 1       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I PSZS Malbork 2.33;894
  II Husaria Gdańsk 2.34;226
  III UKS ZSS II Człuchów 2.57;524
       
  Wyścig nr. 2 Senior     OPEN   eliminacja 2       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.06;831
  II MRKS Gdańsk 2.07;678
  III PG Smoki Północy 2.09;056
       
  Wyścig nr 3. Junior OPEN elimnacja 2     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.27;325
  II MMKS   Gdańsk 2.30;851
  III UKS ZSS I Człuchów 2.32;614
       
  Wyścig nr. 4 Senior     OPEN   eliminacja 2       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Spójnia Warszawa 2.12;029
  II KS Przygoda 2.12.757
       
       
  Wyścig nr. 5 Senior Kobiet   eliminacja 1       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I KS Przygoda 2.39;272
  II Spójnia Warszawa 2.39;408
  III UKS ZSS Człuchów 2.47;131
       
  Wyścig nr. 6 Senior     Kobiet   eliminacja 2       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I MRKS Gdańsk 2.38;151
  II MMKS Gdańsk 2.39;692
       
       
  Wyścig nr. 7 Junior OPEN   półfinał     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I UKS ZSS I Człuchów 2.32;525
  II MMKS Gdańsk 2.33;384
  III Husaria 2.33;822
  IV UKS ZSS II Człuchów 3.17;695
       
  Wyścig nr. 8 Senior   OPEN   półfinał     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I KS Przygoda 2.15;126
  II PG Smoki Północy 2.15;151
  III MRKS Gdańsk 2.15;415
  IV    
       
  Wyścig nr. 9 Senior Kobiet   półfinał     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I MMKS Gdańsk 2.42;313
  II Spójnia Warszawa 2.43;768
  III UKS ZSS Człuchów 2.46;300
  IV    
       
       
  Wyścig nr. 10 Junior OPEN   FINAŁ   A     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.26;825
  II UKS ZSS Człuchów 2.30;617
  III MMKS Gdańsk 2.31;553
  IV PSZZ Malbork 2.32;702
       
  Wyścig nr. 11 Senior   OPEN   FINAŁ A       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.03;721
  II Spójnia Warszawa 2.05;248
  III PG Smoki Północy 2.05;755
  IV KS Przygoda 2.08;955
       
  Wyścig nr. 12 Senior Kobiet   FINAŁ   A     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Spójnia Warszawa 2.37;034
  II MRKS Gdańsk 2.37,247
  III KS Przygoda 2.37;485
  IV MMKS Gdańsk 2.38;885
       
  Wyścig nr.13   Junior MIKST   eliminacja 1     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz 2.30;958
  II  MMKS I gdańsk  2.42;865
  III  UKS ZSS II Człuchów  3.03;043
  IV    
       
  Wyścig nr. 14 Senior MIKST   eliminacja 1     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  MRKS Gdańsk 2.13;389
  II  KS Przygoda  2.14;461
  III  Spójnia II Warszawa  2.14;487
  IV  Husaria Gdańsk  2.15;300
       
       
  Wyścig nr.15 Junior MIKST elimnacja 2   500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  UKS  ZSS  I Człuchów  2.35;347
  II  Husaria Gdańsk  2.40;679
  III  MMKS II Gdańsk  2.42;973
       
       
  Wyścig nr. 16 Senior MIKST   eliminacja 2     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Spójnia I Warszawa 2.13;187
  II  Zawisza Bydgoszcz  2.13;434
  III  MMKS Gdańsk  2.14;259
  IV  PG Smoki Północy  2.15;178
       
  Wyścig nr. 17 Junior MIKST   półfianł     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  Husaria Gdańsk 2.35;468
  II  MMKS I Gdańsk  2.42;851
  III  MMKS II Gdańsk  2.44;222
  IV  UKS ZSS II Człuchów  2.51;622
       
  Wyścig nr. 18  Senior  MIKST   półfianł     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz  2.10.299
  II  KS Przygoda Gdańsk  2.10;972
  III  Spójnia II Warszawa  2.11;116
  IV  MMKS Gdańsk  2.29;091
       
       
  Wyścig nr.19   Junior MIKST   FINAŁ   A     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz  2.30;712
  II  UKS ZSS Człuchów  2.31;780
  III  MMKS II Gdańsk  2.34;448
  IV  Husaria Gdańsk  2.35;099
       
  Wyścig nr 120 Senior MIKST   FINAŁ   B     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Spojnia II Warszawa 2.15;101
  II  MMKS Gdańsk  2.15;931
  III  Husaria Gdańsk  2.16;867
  IV  PG Smoki Północy  DQ
       
  Wyścig nr. 12  Senior MIKST FINAŁ A 500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz  2.07;531
  II  Spójnia I Warszawa  2.08;046
  III  MRKS Gdańsk  2.08;650
  IV  KS Przygoda  2.09;897

 

 

W Bydgoszczy  dziś i jutro ( 16-17.06.2018) odbywają się XIV  Mistrzostwa Polski a organizatorem

jest Polska Federacja Łodzi Smoczych oraz Polski Związek Kajakowy .

Podczas mistrzostw odbywa się wyścig o "PUCHAR FEDERACJI " w kategorii FAN na dystansie 200 metrów na łodziach 10 osobowych.

Wyniki  pierwszego dnia Mistrzostw

Przypominamy ,że  do 6.06.2018 roku (środa)  zgłaszamy  załogi do Mistrzostw Polski poprzez nadesłanie zgłoszenia ( panel zgłoszeniowy) oraz wysłanie   e-mailem  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  listy zgłoszonych zawodników do mistrzostw i wpłacamy opłatę zgłoszeniową .

Regulamin Mistrzostw Polski

 druki na Mistrzostwa Polski ; Zgłosznie WZÓR nr 1zgłosznie do ; wyścigu Open 20 os ; Mikst 20 osłodzie 10 osobowe.

Do 6.06.2018 roku  przyjmujemy zgłoszenia załóg FAN do wyścigu o PUCHAR FEDERACJI  na łodzich 10 osobowych,  który odbędzie się w pierwszym dniu  Mistrzostw Polski ( 16.06.2018 r.) na torze regatowym w Bydgoszczy.

 Regulamin wyścigu FAN o "PUCHAR FEDERACJI"

druk zgłoszenia

 

Zgłoszone załogi :

1. Bursztynowe Smoki Jubinale

2. SSW  Dragon Chełmno

3. PSZS Malbork

4. Smocza Aura

5. Sztumskie Smoki

6. Zakład Karny Gdańsk Przeróbka

7. KS Przygoda  FAN

8. Oldboy PKP

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).

W dniach 16 - 17.06. 2018 roku w Bydgoszczy odbęda się XIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów .

 

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36