Aktualne Wyniki z Mistrzostw Polski

 

  II DZIEŃ REGAT      
Wyścig 1 Junior Open 200m runda 1    
Tor 1 2 3 4
Załoga PSZS Malbork MMKS Gdańsk UKS ZSZ Człuchów  
Miejsce  I II III  
Czas  51,49  52,428  53,365  
         
         
Wyścig 2 Senior MIKST 200m eliminacja 1    
Tor 1 2 3 4
Załoga  OKSW Olsztyn MRKS Gdańsk KS Przygoda  
Miejsce  II I III  
Czas  52,311  51,116  52,491  
         
Wyścig 3 Senior MIKST 200m eliminacja 2    
Tor 1 2 3 4
Załoga  Spójnia II Spójnia I PSZS Malbork  
Miejsce  III I III  
Czas  53,338  51,961  52,660  
         
Wyścig 4 Junior Open 200m runda 2    
Tor 1 2 3 4
Załoga UKS ZSZ Człuchów PSZS Malbork MMKS Gdańsk  
Miejsce  II I III  
Czas  52,428  51,027  52,660  
         
Wyścig 5 Senior MIKST 200m półfinał    
Tor 1 2 3 4
Załoga  PSZS Malbork OKS Olsztyn KS Przygoda Spójnia Warszawa
Miejsce  III  IV II I
Czas  53,366  53,567  52,829  52,587
         
Wyścig 6 Junior Open 200m runda 3    
Tor 1 2 3 4
Załoga MMKS Gdańsk UKS ZSZ Człuchów PSZS Malbork  
Miejsce  III  II  I  
Czas  54,106  53,831  52,613  
         
Wyścig 7 Sport MIKST 200m Finał A    
Tor 1 2 3 4
Załoga  Spójnia I Spojnia II KS Przygoda MRKS Gdańsk
Miejsce  I  III  IV  II
Czas  51,013  52,068  52,292  51,322
         
Wyścig 8 Sport OPEN 200m eliminacja 1    
Tor 1 2 3 4
Załoga  UKS ZSZ Człuchów MRKS Gdańsk PSZS Malbork MMKS Gdańsk
Miejsce  IV I II III
Czas  54,959  50,645  51,487  52,937
         
Wyścig 9 Sport OPEN 200m eliminacja 2    
Tor 1 2 3 4
Załoga  OKSW Olsztyn Spójnia Warszawa KS Przygoda Astoria Bydgoszcz
Miejsce  IV I III II
Czas  53,288  51,337  52,430  51,689
         
Wyścig 10 Sport KOBIET 200m runda 1    
Tor 1 2 3 4
Załoga KS Przygoda MRKS Spójnia  
Miejsce  III I II  
Czas  1.05,432  1.04,294  1.04,528  
         
Wyścig 11 Sport OPEN 200m półfinał    
Tor 1 2 3 4
Załoga  MMKS  Astoria PSZS KS Przygoda
Miejsce  II I III IV
Czas  50,913  49,759  51,109  52,402
         
Wyścig 12 Sport KOBIET 200m runda 2    
Tor 1 2 3 4
Załoga Spójnia KS Przygoda MRKS  
Miejsce  II III  I  
Czas  1.03,733  1.04,258 1.03,296  
         
Wyścig 13 Senior OPEN 200m Finał B    
Tor 1 2 3 4
Załoga  OKSW Olsztyn ZSZ SZ Człuchów PSZS Malbork KS Przygoda
Miejsce  III IV I II
Czas  54,220  54,406  52,558  53,442
         
Wyścig 14 Sport KOBIET 200m runda 3    
Tor 1 2 3 4
Załoga MRKS Spójnia KS Przygoda  
Miejsce  II I III  
Czas  !.03,994 1.03,722 1.04,246  
         
Wyścig 15 Sport OPEN 200m Finał A    
Tor 1 2 3 4
Załoga  MRKS Gdańsk  Astoria Bydgoszcz  MMks Gdańsk Spojnia warszawa
Miejsce  II III  IV I
Czas  50,459  51,017  51,182  49,530

 

 

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36