X Mistrzostwa Polski

Opublikowano Włodzimierz Schmidt

W zawodach tych wystartowali wszyscy  zawodnicy z najlepszych klubów w Polsce w tym reprezentanci przygotowujący się do startu w Mistrzostwach Europy IDBF w Racicach( 25-27.07.2014) oraz w Mistrzostwach Świata  ICF które odbędą się w Poznaniu  (29-31.08.2014). Regaty odbyły się na czterech łodziach firmy " TEDI SPORT"  wypożyczonych na mistrzostwa  za co serdecznie dziekujemy  Panu Taduszowi Kudlikowi.

W pierwszym dniu regat rozgrywano wyścigi na dystansie 500 metrów  a w drugim na dystansie 200 metrów  w kategorii Sport Mikst i  Sport Open oraz Open Juniorów.  W drugim dniu regat odbył się dodatkowy wyścig kobiet w składach 10 osobowych przeprowadzony na łodziach 20 osobowych.

Wyniki Wyścigów :

  X Mistrzostwa Polski  
  21-22.06.2014 Bydgoszcz  
  I Dzień   
Wyścig nr 1  Sport    MIKST    eliminacja  1      500 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia  Warszawa I 2.09;322
II Spójnia Warszawa II 2.10;007
III Słodki  Smok Malbork 2.12,947
     
Wyścig nr 2 Sport   MIKST    eliminacja  2      500 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy  2.06;994
II MRKS Gdańsk 2.07;313
III Polski Klub Przygody  2.08;819
     
Wyścig nr 3    MIKST    eliminacja  3      500 m. OPEN Junior eliminacja 1   500 m  
Miejsce załoga czas 
I MMKS Gdańsk 2.09;034
II PSZS Malbork 2.10;102
III Polski Klub Przygody 2.18;068
     
Wyścig nr 4    MIKST    półfinał  I    500 m. OPEN Junior eliminacja 2   500 m  
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 2.10;155
II Słodki Smok Malbork 2.11;458
     
     
Wyścig nr 5   Sport  MIKST    półfinał      500 m.  
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 2.08;596
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.08;783
III Spójnia Warszawa II 2.09;166
IV Słodki Smok Malbork 2.15;975
     
Wyścig nr 6    MIKST    FINAŁ  A      500 m.  
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 2.06;175
II Spójnia Warszawa I 2.06,588
III MRKS Gdańsk 2.06;822
IV Polski Klub Przygody 2.07;490
     
Wyścig nr 7     OPEN Junior  półfinał 500 m.  
Miejsce załoga czas 
I PSZS Malbork 2.13;732
II Słodki Smok Malbork 2.14;396
III Polski Klub Przygody 2.19;154
     
Wyścig nr 8   Sport    OPEN    eliminacja  1      500 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 2.07;090
II OKSW  Olsztyn 2.08;856
III MMkS Gdańsk 2.23;171
     
Wyścig nr 9  Sport  OPEN    eliminacja  2      500 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 2.05;852
II MRKS Gdańsk 2.05;958
III Polski Klub Przygody 2.07;005
     
Wyścig nr 10   Junior  OPEN  FINAŁ A             500 m.
Miejsce załoga czas
I MMKS  Gdańsk 2.09:616
II PSZS Malbork 2.10:773
III MRKS Gdańsk 2.11;267
IV Słodki Smok Malbork 2.12;884
     
Wyścig nr 11  Sport  OPEN  półfinał         500 m.  
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 2.06;829
II Polski Klub Przygody 2.08;250
III OKSW 2.09;314
IV MMKS Gdańsk 2.24;612
     
Wyścig nr 12   Sport     OPEN    FINAŁ  A      500 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 2.04;108
II MRKS Gdańsk 2.04;670
III PG Smoki Północy 2.05,389
IV Polski Klub Przygody 2.06.304
     
  Sędzia Główny  
  Tomasz Leszczyński  

 

  II Dzień   
Wyścig nr. 1    MIKST    eliminacja  1      200 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 51,219
II Spójnia Warszawa II 52,670
III Spójnia Warszawa I 56,028
     
Wyścig nr. 2    MIKST    eliminacja  2      200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 51,36
II Polski Klub Przygody 52,441
III Słodki Smok 53,198
     
Wyścig nr 3.  Junior Open    eliminacja  1      200 m.
Miejsce załoga czas 
I MMKS Gdańsk 51,348
II Słodki Smok Malbork 54,48
III Polski Klub Przygody 54,531
     
Wyścig nr. 4  Junior Open    eliminacja  2      200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 51,921
II PSZS Malbork 52,228
     
     
Wyścig nr. 5  Sport  MIKST    półfinał     200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia I Warszawa 51,25
II Polski Klub Przygody 51,428
III Spójnia II Warszawa 51,905
IV Słodki Smok Malbork 52,675
     
     
Wyścig nr. 7 Sport   MIKST    FINAŁ  A      200 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 50,697
II MRKS Gdańsk 50,799
III Spójnia I Warszawa 51,025
IV Polski Klub Przygody 51,199
     
Wyścig nr. 6 Junior Open    półfinał     200 m.
Miejsce załoga czas 
I PSZS Malbork 52,054
II Słodki Smok Malbork 53,445
III Polski Klub Przygody 55,041
     
Wyścig nr. 8    Junior OPEN     FINAŁ  A      200 m.
Miejsce załoga czas 
I MMKS Gdańsk 51,062
II PSZS Malbork 52,279
III MRKS Gdańsk 53,266
IV Słodki Smok 53,623
     
Wyścig nr.9    Sport OPEN    eliminacja  1   200 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 50,627
II OKS Olsztyn 51,384
III MMKS Gdańsk 52,184
     
Wyścig nr. 10 Sport  Open    eliminacja  2    200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 50,119
II Polski Klub Przygody 50,834
III OKSW Olsztyn 51,43
     
Wyścig nr 11.  Sport Open    eliminacja  3  200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 50,236
II Dragon Chełmno 50,959
III    
     
Wyścig nr.12  Kobiety I runda.  200 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 58,312
II Spójnia Warszawa 58,649
III Polski Klub Przygody 59,146
IV Spójnia/MRKS 60,295
     
Wyścig nr. 13  Sport Open   półfianł I   200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 49,266
II PG Smoki Północy 49,347
III Polski Klub Przygody 50,109
IV MMKS Gdańsk 51,368
     
Wyścig nr. 14   Sport OPEN  półfinał  II    200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 50,072
II OKS Olsztyn 51,396
III OKSW Olsztyn 51,4
IV Dragon Chełmno 51,638
     
Wyścig nr. 15   Kobiety 10 os.  II runda 200m..
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 59,246
II Spójnia Warszawa 60,646
III MRKS/Spójnia 61,084
IV Polski Klub Przygody 61,127
     
Wyścig nr.16   Semior Open    FINAŁ  B      200 m.
Miejsce załoga czas 
I OKSW Olsztyn 51,637
II Dragon Chełmno 52,148
III MMKS Gdańsk 52,850
iv OKS OLsztyn dys.
     
Wyścig nr. 17  Semior Open    FINAŁ  A      200 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 49,185
II Spójnia Warszawa 49,330
III MRKS Gdańsk 49,687
IV Polski Klub Przygody 50,189
     
     
  Sędzia Główny  
  Tomasz Leszczyński  

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36