Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

Informacje organizacyjne dot. licencji zawodniczych

Utworzono: poniedziałek, 22, kwiecień 2024 Dorota Orzeł

Na posiedzeniu Zarządku w dniu 02.03.2024r. zostały zatwierdzone zmiany w reglaminach:

1. Reglamin przyznawania i pozbawiania licencji

2. Regulamin zmiany barw klubowych.

Proszę o zapoznanie się z regulaminami po zmianach oraz z nowym cennikiem.

Jedną z istotnych zmian jest wniosek elektroniczny o wydanie lub wznowienie licencji. Oznacza to, że licencje będą wydane na podstawie elektronicznego wniosku bez konieczności dostarczenia oryginału wniosku. Oryginalny wniosek zostaje w klubie i musi być dostępny w każdej chwili do wglądu na potrzeby Komisji Licencji.

Elektronicze formularze dostępne są pod adresem:

1. Nowe licencje: wyslij wniosek

2. Wznowienie licencji: wyslij wniosek

Przed każdymi zawodami rangi MP pod w/w adresami będą dostępne formularze.

Tryb wysyłania pozostałych dokumentów pozostaje bez zmian.

W zakładce Komisja licencji dostępne są wszystkie informacje: reglaminy, wzory dokumentów, cennik.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wnioski o licencje na potrzeby DMP w dniu 11.05.2024 będą przyjmowane do dnia 02.05.2024 godz. 20:00. Decyzje o wydaniu licencji podjęte będą tylko wobec klubow, które dopełniły obowiązek przesłania Starutu/ wypisu z rejestru, przesłaniu informacji o osobach, które są upoważnione do podpisywania wniosków licencyjnych oraz po dopełnieniu opłaty skłatki członkowiej na rzecz PFŁS, zgodnie z wczesniej opublikowanymi informacjami.

 

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36