IX Mistrzostwa Polski II dzień

Opublikowano Włodzimierz Schmidt

 

  II Dzień   
Wyścig nr. 1    MIKST    eliminacja  1      200 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 50,589
II MRKS Gdańsk 50,666
III Spójnia Warszawa II 50,93
IV Słodki Smok Malbork 53,006
     
Wyścig nr. 2    MIKST    eliminacja  2      200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia I 50,637
II Polski Klub Przygody 51,343
III Dragon Chełmno 51,607
     
     
Wyścig nr 3.  Junior Open    eliminacja  1      200 m.
Miejsce załoga czas 
I PSZS Malbork 50,802
II MRKS Gdańsk 51,211
III Słodki Smok Malbork 52,398
IV MMKS Gdańsk 52,709
     
     
Wyścig nr. 4  Junior Open    eliminacja  2      200 m.
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy I 52,156
II Polski Klub Przygody 52,909
III Dragon Chełmno 54,811
IV PG Smoki Północy II 56,773
     
     
Wyścig nr. 5  Sport  MIKST    półfinał     200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 51,019
II Spójnia II Warszawa 51,368
III Polski Klub Przygody 51,895
IV Dragon Chłmno 52,304
     
     
Wyścig nr. 6   Sport  MIKST    FINAŁ  B      200 m.
Miejsce załoga czas 
I Polski Klub Przygody 51,858
II Dragon Chełmno 54,543
  Słodki Smok dyskawalifiakcja
     
     
Wyścig nr. 7 Sport   MIKST    FINAŁ  A      200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 49,473
II MRKS Gdańsk 50,975
III PG Smoki Północy 51,456
IV Spójnia II Warszawa 51,673
     
     
Wyścig nr. 8  Junior Open    półfinał     200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 51,153
II Słodki Smok Malbork 52,314
III MMKS Gdańsk 52,646
IV Polski Klub Przygody 52,804
     
     
Wyścig nr.9    Sport OPEN    eliminacja  1   200 m.
Miejsce załoga czas 
I Olsztyński Klub Smoka 50,372
II Polski Klub Przygody 51,257
III PG Smoki Północy I 51,304
IV PG Smoki Północy III 52,649
     
     
Wyścig nr. 10 Sport  Open    eliminacja  2    200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 50,954
II PSZS Malbork 52,286
III MMKS Gdańsk 53,235
     
     
Wyścig nr 11.  Sport Open    eliminacja  3  200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 49,505
II Dragon Chełmno 50,386
III PG Smoki Północy II 55,186
     
     
Wyścig nr.12  Junior  Open  FINAŁ  B  200 m.
Miejsce załoga czas 
I MMKS Gdańsk 53,342
II Dragon Chełmno 55,202
III PG Smoki Północy II 56,606
  Polski Klub Przygody dyskwalifikacja
     
Wyścig nr. 13  Sport Open   półfianł I   200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 49,188
II PG Smoki Północy I 49,895
III OKS Olsztyn 49,988
IV PSZS Malbork 51,342
     
     
Wyścig nr. 14   Sport OPEN  półfinał  II    200 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 50,170
II Dragon Chełmno 50,928
III Polski Klub Przygody 51,111
IV PG Smoki Północy III wycofana
     
     
Wyścig nr. 15    Junior OPEN     FINAŁ  A      200 m.
Miejsce załoga czas 
I PSZS Malbork 51,110
II MRKS Gdańsk 51,319
III PG Smoki Północy I 51,902
IV Słodki Smok Malbork 53,038
     
     
Wyścig nr.16   Semior Open    FINAŁ  B      200 m.
Miejsce załoga czas 
I Polski Klub Przygody 51,264
II Dragon Chełmno 51,417
III PSZS Malbork 51,843
IV    
     
     
Wyścig nr. 17  Semior Open    FINAŁ  A      200 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 47,963
II MRKS Gdańsk 49,503
III PG Smoki Północy I 50.265
IV OKS Olsztyn 50,669
     

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36