Home
IX Mistrzostwa Polski II dzień
Utworzono: niedziela, 23, czerwiec 2013
II Dzień | ||
Wyścig nr. 1 MIKST eliminacja 1 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | PG Smoki Północy | 50,589 |
II | MRKS Gdańsk | 50,666 |
III | Spójnia Warszawa II | 50,93 |
IV | Słodki Smok Malbork | 53,006 |
Wyścig nr. 2 MIKST eliminacja 2 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Spójnia I | 50,637 |
II | Polski Klub Przygody | 51,343 |
III | Dragon Chełmno | 51,607 |
Wyścig nr 3. Junior Open eliminacja 1 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | PSZS Malbork | 50,802 |
II | MRKS Gdańsk | 51,211 |
III | Słodki Smok Malbork | 52,398 |
IV | MMKS Gdańsk | 52,709 |
Wyścig nr. 4 Junior Open eliminacja 2 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | PG Smoki Północy I | 52,156 |
II | Polski Klub Przygody | 52,909 |
III | Dragon Chełmno | 54,811 |
IV | PG Smoki Północy II | 56,773 |
Wyścig nr. 5 Sport MIKST półfinał 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | MRKS Gdańsk | 51,019 |
II | Spójnia II Warszawa | 51,368 |
III | Polski Klub Przygody | 51,895 |
IV | Dragon Chłmno | 52,304 |
Wyścig nr. 6 Sport MIKST FINAŁ B 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Polski Klub Przygody | 51,858 |
II | Dragon Chełmno | 54,543 |
Słodki Smok | dyskawalifiakcja | |
Wyścig nr. 7 Sport MIKST FINAŁ A 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Spójnia Warszawa | 49,473 |
II | MRKS Gdańsk | 50,975 |
III | PG Smoki Północy | 51,456 |
IV | Spójnia II Warszawa | 51,673 |
Wyścig nr. 8 Junior Open półfinał 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | MRKS Gdańsk | 51,153 |
II | Słodki Smok Malbork | 52,314 |
III | MMKS Gdańsk | 52,646 |
IV | Polski Klub Przygody | 52,804 |
Wyścig nr.9 Sport OPEN eliminacja 1 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Olsztyński Klub Smoka | 50,372 |
II | Polski Klub Przygody | 51,257 |
III | PG Smoki Północy I | 51,304 |
IV | PG Smoki Północy III | 52,649 |
Wyścig nr. 10 Sport Open eliminacja 2 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | MRKS Gdańsk | 50,954 |
II | PSZS Malbork | 52,286 |
III | MMKS Gdańsk | 53,235 |
Wyścig nr 11. Sport Open eliminacja 3 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Spójnia Warszawa | 49,505 |
II | Dragon Chełmno | 50,386 |
III | PG Smoki Północy II | 55,186 |
Wyścig nr.12 Junior Open FINAŁ B 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | MMKS Gdańsk | 53,342 |
II | Dragon Chełmno | 55,202 |
III | PG Smoki Północy II | 56,606 |
Polski Klub Przygody | dyskwalifikacja | |
Wyścig nr. 13 Sport Open półfianł I 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Spójnia Warszawa | 49,188 |
II | PG Smoki Północy I | 49,895 |
III | OKS Olsztyn | 49,988 |
IV | PSZS Malbork | 51,342 |
Wyścig nr. 14 Sport OPEN półfinał II 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | MRKS Gdańsk | 50,170 |
II | Dragon Chełmno | 50,928 |
III | Polski Klub Przygody | 51,111 |
IV | PG Smoki Północy III | wycofana |
Wyścig nr. 15 Junior OPEN FINAŁ A 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | PSZS Malbork | 51,110 |
II | MRKS Gdańsk | 51,319 |
III | PG Smoki Północy I | 51,902 |
IV | Słodki Smok Malbork | 53,038 |
Wyścig nr.16 Semior Open FINAŁ B 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Polski Klub Przygody | 51,264 |
II | Dragon Chełmno | 51,417 |
III | PSZS Malbork | 51,843 |
IV | ||
Wyścig nr. 17 Semior Open FINAŁ A 200 m. | ||
Miejsce | załoga | czas |
I | Spójnia Warszawa | 47,963 |
II | MRKS Gdańsk | 49,503 |
III | PG Smoki Północy I | 50.265 |
IV | OKS Olsztyn | 50,669 |
Kontakt
Polska Federacja Łodzi Smoczych
ul. Załogowa 1
80-557 Gdańsk
e-mail: poldbf@dragonboat.pl
tel./fax: 58 762 16 36
Copyright © Polska Federacja Łodzi Smoczych
projekt i wykonanie: Łukasz Wittbrodt