Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

XIX Mistrzostwa Polski

Utworzono: poniedziałek, 25, wrzesień 2023

Tor Regatowy Brdyujście gościł w dniu 23.09.2023 najlepsze kluby i załogi na XIX Mistrzostwach Polski Smoczych Łodzi.

Zawody rozgrywane były na łodziach 20-osobowych (w kategorii seniorów) oraz na łodziach 10- osobowych ( w kategorii juniorów ).

W kategorii seniorów konkurencje OPEN i MIKST wygrał Dragon Chełmno .

W kategorii Juniorek bezkonkurencyjna okazała się załoga klubu Husaria z Gdańska, konkurencję Junior OPEN wygrała załoga MRKS „Gdańsk” a w wyścigu juniorskich MIKST-ów   triumfował MKS Polstyr Człuchów.

 

Podczas Mistrzostw Polski rozegrane zostały dwa wyścigi o PUCHAR POLSKIEJ FEDERACJI ŁODZI SMOCZYCH na łodziach 10-osobowych . Wyścig Masters 45+ wygrała załoga Spójnia Warszawa a w kategorii FAN UKS Wda Gródek.

 

Na zakończenie dnia zaciętych wyścigów załogi wałczyły   o PUCHAR POLSKI w kategorii MIKST na dystansie 1000 m. W seniorach na łodziach 20-osobowych wygrała załoga Spójni Warszawa a w juniorach na łodziach 10 osobowych zwyciężyła załoga Astorii Bydgoszcz. Gratulujemy zawodnikom zdobytych medali i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach .

Do zobaczenia za rok .

Wyniki :

  1. Mistrzostw Polski
  2. Pucharu Federacji
  3. Puchar Polski

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36