IX Mistrzostwa Polski

Opublikowano Włodzimierz Schmidt

 

  IX Mistrzostwa Polski  
  22-23.06.2013 Bydgoszcz  
  I Dzień   
Wyścig nr 1  Sport    MIKST    eliminacja  1      500 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 2.08;540
II Spójnia Warszawa II 2.10;906
III Słodki  Smok Malbork 2.13,152
     
Wyścig nr 2 Sport   MIKST    eliminacja  2      500 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa I 2.06;848
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.07;184
III PG Smoki Północy  2.10;201
     
     
Wyścig nr 3    MIKST    eliminacja  3      500 m. OPEN Junior eliminacja 1   500 m  
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy I 2.09;962
II Polski klub Przygody Gdańsk 2.12;979
III Dragon Chełmno 2.18;575
IV PG Smoki Północy  II 2.21;030
     
     
Wyścig nr 4    MIKST    półfinał  I    500 m. OPEN Junior eliminacja 2   500 m  
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 2.07;284
II MMKS Gdańsk 2.09;756
III PSZS Malbork 2.11;007
IV Słodki Smok Malbork 2.12;165
     
     
Wyścig nr 5   Sport  MIKST    półfinał      500 m.  
Miejsce załoga czas 
I PG Smoki Północy 2.08;927
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.09;438
III Spójnia Warszawa II 2.09;829
IV Słodki Smok Malbork 2.12;953
     
     
     
Wyścig nr 6    MIKST    FINAŁ  A      500 m.  
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 2.05;505
II MRKS Gdańsk 2.06,233
III Polski Klub Przygody 2.06;701
IV PG Smoki Północy 2.07;918
     
     
Wyścig nr 7     OPEN Junior     półfinał  I      500 m.    
Miejsce załoga czas 
I PSZS Malbork 2.09;165
II Polski Klub Przygody Gdańsk 2.11;084
III MMKS Gdańsk 2.11;292
IV Słodki Smok 2.12;982
     
     
Wyścig nr 8   Sport    OPEN    eliminacja  1      500 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 2.07;515
II PG Smoki Północy 2.09;949
III Dragon Chełmno 2.12;226
IV MMKS Gdańsk 2.20,673
     
     
Wyścig nr 9  Sport  OPEN    eliminacja  2      500 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 2.06;007
II Olsztyński Klub Smoka 2.06;994
III Polski Klub Przygody 2.07;066
     
     
Wyścig nr 10  JUNIOR  OPEN   FINAŁ B      500 m.
Miejsce załoga czas 
I MMKS 2.12;578
II Slodki Smok 2.13;965
III Dragon Chełmno 2.16;952
IV PG Smoki Połnocy II 2.19;169
     
     
Wyścig nr 11  Sport  OPEN  półfinał         500 m.  
Miejsce załoga czas 
I Polski Klub Przygody 2.07;704
II PG Smoki Północy 2.08;108
III Olsztyński Klub Smoka 2.08;167
IV Dragon Chełmno 2.10;389
     
     
Wyścig nr 12     Junior     OPEN    FINAŁ  A      500 m.
Miejsce załoga czas 
I MRKS Gdańsk 2.07;036
II PSZS Malbork 2.08;356
III PG Smoki Północy I 2.09;049
IV Polski Klub Przygody 2.10;364
     
     
Wyścig nr 13    Sport     OPEN    FINAŁ  B      500 m.
Miejsce załoga czas 
I Olsztyński Klub Smoka 2.09;833
II Dragon Chełmno 2.16;187
III MMKS Gdańsk 2.18;323
IV    
     
     
Wyścig nr 14   Sport     OPEN    FINAŁ  A      500 m.
Miejsce załoga czas 
I Spójnia Warszawa 2.03;709
II MRKS Gdańsk 2.05;224
III PG Smoki Północy 2.07;211
IV Polski Klub Przygody 2.07;892

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36