Zarejestruj się u bukmachera Mostbet i ciesz się przyjemnością oraz maksymalnym zyskiem z zakładów sportowych i kasyn online w Polsce. Wszystkim naszym graczom zapewniamy wysokie kursy, szeroką linię, podwojenie depozytu i różne bonusy, a także darmowe zakłady i darmowe spiny. Możesz wygrać jeszcze więcej dzięki bonusowi Mostbet bez depozytu. Niezapomniane emocje z gry otrzymasz także w naszej aplikacji mobilnej, która dostępna jest na iOS i Androida.

Walne Zebranie PFŁS

Utworzono: środa, 16, listopad 2022 Dorota Orzeł
Zarząd PFŁS zwołuje walne zebranie członków PFŁS na dzień 17.12.2022 .
W załączeniu :
Zawiadomienie o walnym zebraniu pobierz
Zał 1. Porządek Walnego Zgromadzenia pobierz
 
Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną do dnia 10.12.2022 aktualnego wypisu z rejestru stowarzyszeń - klubów właściwego dla danego rejestru (Starostwo Powiatowe, Miasto)  bądź wyciąg KRS nie starszego niż 3 miesiące od daty 17.12.2022. 
Wypis może być kopią lub skanem dokumentu potwierdzonym za zgodność z oryginałem przez osobę upoważnioną w stowarzyszeniu - klubie (zgodnie z statutem - Prezes, V-ce Prezes).
Wypis z rejestru stowarzyszeń prosimy przesłać adres poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Przypominamy o uregulowaniu składki członkowskiej za rok 2022 oraz lata poprzedzające o ile stowarzyszenie - klub takie zaległości posiada (informacja pod nr tel. 603 946 890). Od 2019 roku składka wynosi 500 zł.
Brak uregulowanych składek będzie przeszkodą do udziału w Walnym Zebranie zgodnie z statutem PFŁS.
 
 
                                                                                            Za zarząd: Prezes PFŁS Marek Grenda

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36