Licencje DMP 2021

Utworzono: sobota, 25, wrzesień 2021

 

Nadal istnieje możliwość nadsyłania kompletnych wniosków bezpośrednio na adres mailowy dedykowany dla tego celu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z zachowaniem zasad:

1. Wnioski o wydanie licencji nowej są podpisane przez zawdonika/ rodzica lub opiekuna prawnego w przypadku junior/ klub występujący o licencję. Wniosek opisany: nazwisko_imie_klub_wniosek

2. Zdjęcie zawodnika do licencji nowej opisane: nazwisko_imie

3. Wnioski o wznowienie licencji posiadają komplet informacji i są podpisane przez zawodnika i klub występujący o licencję

Wnioski, które zostaną nadesłane na maila i nie będą skompletowane i opisane w w/w sposób nie będą rozpatrywane.

Wnioski, które zostaną nadesłane na maila innego niż dedykowany do tego celu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiedzenie Komisji licencji odbędzie się w termienie 02-03.10.2021 zatem termin nadsyłania wniosków o licencję na DMP 2021 mija w dniu 02.10.2021 godz. 08:00. Nadesłane po tym terminie zostaną rozpatrzone po DMP 2021 na kolejnym posiedzeniu Komisji Licencji.

 

Wyslij wniosek o wydanie nowej licencji

Wyślij wniosek o wznowienie licencji

 

Dorota Orzeł

Przewodnicząca Komisji Licencji PFŁS

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36