Licencje DMP 2021

Utworzono: sobota, 25, wrzesień 2021 Dorota Orzeł

 

Nadal istnieje możliwość nadsyłania kompletnych wniosków bezpośrednio na adres mailowy dedykowany dla tego celu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z zachowaniem zasad:

1. Wnioski o wydanie licencji nowej są podpisane przez zawdonika/ rodzica lub opiekuna prawnego w przypadku junior/ klub występujący o licencję. Wniosek opisany: nazwisko_imie_klub_wniosek

2. Zdjęcie zawodnika do licencji nowej opisane: nazwisko_imie

3. Wnioski o wznowienie licencji posiadają komplet informacji i są podpisane przez zawodnika i klub występujący o licencję

Wnioski, które zostaną nadesłane na maila i nie będą skompletowane i opisane w w/w sposób nie będą rozpatrywane.

Wnioski, które zostaną nadesłane na maila innego niż dedykowany do tego celu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Posiedzenie Komisji licencji odbędzie się w termienie 02-03.10.2021 zatem termin nadsyłania wniosków o licencję na DMP 2021 mija w dniu 02.10.2021 godz. 08:00. Nadesłane po tym terminie zostaną rozpatrzone po DMP 2021 na kolejnym posiedzeniu Komisji Licencji.

 

Wyslij wniosek o wydanie nowej licencji

Wyślij wniosek o wznowienie licencji

 

Dorota Orzeł

Przewodnicząca Komisji Licencji PFŁS

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36