Wyniki regat w Chełmnie

Utworzono: środa, 12, czerwiec 2013

W konkurencji  SPORT MIKST zwyciężyła załoga MRKS Gdańsk  a   SPORT OPEN  zwycięzyła Spójnia Warszawa.

  wyniki szczegółowe regat :

VII Chełmińskie Regaty Łodzi Smoczych

Puchar Polski
11. 05. 2013

Konkurencje zaliczane do Pucharu Polski

Sport   MIKST  I eliminacja    500 m.              

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa

2

2:04:05

II

PKP Gdańsk

1

2:04:49

III

MMKS Gdańsk

3

2:22:82

 

  Sport  MIKST   II eliminacja    500 m.         

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

MRKS Gdańsk

2

2:02:72

II

Spójnia Warszawa II

1

2:04:32

III

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:04:93

 

    SPORT  MIKST   Półfinał   500 m            

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:03:58

II

Spójnia Warszawa II

2

2:04:02

III

PKP Gdańsk

1

2:04:45

 

   SPORT  MIKST    FINAŁ  B  500m.        

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa II

1

2:05:58

II

PKP Gdańsk

3

2:07:11

III

MMKS Gdańsk

2

2:12:48

 

   SPORT  MIKST   FINAŁ A     500 m.       

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

MRKS Gdańsk

2

2:00:10

II

Spójnia Warszawa

1

2:02:74

III

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:05:78

 

 SPORT  OPEN   I eliminacja   500m   

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa

2

2:02;16

II

PG Smoki Północy Gdańsk

3

2:03:16

III

Słodki Smok Malbork

1

2:09:94

 

 SPORT   OPEN  II eliminacja   500m.            

miejsce

Nazwa załogi

tor

czas

I

MRKS Gdańsk

2

2:05:39

II

PKP Gdańsk

3

2:11:45

III

MMKS Gdańsk

1

2:29:56

  SPORT OPEN   półfinał      500 m          

miejsce

Nazwa załogi

tor

czas

I

PG Smoki Północy Gdańsk

1

2:03:05

II

PKP Gdańsk

2

2:05:68

III

Słodki Smok Malbork

3

2:13:89

  SPORT OPEN   FINAŁ  B    500m.          

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

PKP Gdańsk

3

2:09:48

II

Słodki Smok Malbork

2

2:12:76

III

MMKS Gdańsk

1

2:14:04

 

  SPORT  OPEN FINAŁ A      500m.  biegiem Memoriałowym  im. Daniela Brydy     

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Spójnia Warszawa

3

1:57;58

II

MRKS Gdańsk

1

1:57:99

III

PG Smoki Północy Gdańsk

2

2:02:65

 

Pozostałe konkurencje regat

  Fan  OPEN       I eliminacja    200 m           

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

PG Smoki Północy Gdańsk

1

50:34

II

PKP Gdańsk

2

54:38

III

Słodki Smok Malbork

3

54:86

 

  Fan  OPEN    II  eliminacja   200 m.         

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

MMKS Gdańsk

3

53:75

II

Family Time Chełmno

1

58:16

III

Medos Chełmno

2

1:00:79

 

  Fan  JUNIOR       I   eliminacja   200m.      

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Gimnazjum nr 1 Stolno

1

1:03:27

II

Gimnazjum nr 2 Chełmno

2

1:13:44

 

 

 

 

 

    FAN  OPEN    półfinał     200m.               

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

PKP Gdańsk

1

51:88

II

Słodki Smok Malbork

3

53:08

III

Family Time Chełmno

2

53:96

 

Wyścig nr 10  FAN     JUNIOR     półfinał  200m.         

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Gimnazjum nr 1 Stolno

2

1:02:69

II

Gimnazjum nr 2 Chełmno

1

1:09:46

 

FAN    OPEN   FINAŁ B    200m.         

miejsce

Nazwa załogi

tor

Czas

I

Słodki Smok Malbork

1

52:28

II

Family Time Chełmno

2

55:78

III

Medos Chełmno

3

58:09

 

 

  FAN  OPEN      FINAŁ A     200m.              

miejsce

Nazwa załogi

tor

czas

I

PG Smoki Północy Gdańsk

2

51:15

II

PKP Gdańsk

1

52:88

III

MMKS Gdańsk

3

53:22

 

W Kategorii Szkoły Gimnazjalne 200m
I miejsce Gimnazjum 1 Stolno
II miejsce Gimnazjum 2 Chełmno

W Kategorii Fan Open 200m
I miejsce Family Time Chełmno
II miejsce Medos Chełmno

W Kategorii Junior 200m
I miejsce PG Smoki Północy Gdańsk
II miejsce PKP Gdańsk
III miejsce MMKS Gdańsk
IV miejsce Słodki Smok Malbork

Sędzia Główny

Jarosław Szymański

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36