Home

XIV Mistrzostwa Polski

Utworzono: sobota, 16, czerwiec 2018
XIV Mistrzostwa Polski Łodzi Smoczych
  16- 17.06.2018 Bydgoszcz  
     
  I Dzień  
     
Wyścig nr 1   MIKST     eliminacja 3     500 m. Senior OPEN 200 m   eliminacja 1  
Miejsce załoga czas
I Spójnia Warszawa 00.50:471
II KS Przygoda Gdańsk 00.50;675
III PG Smoki Północy 00.51;207
     
Wyścig nr 2 Fan OPEN   200 m.eliminacja 1 .     
Miejsce załoga czas
I Bursztynowe Smoki Jubinale 1.01;822
II KS Przygoda 1.02;724
III ZK Przeróbka 1.04;120
IV 1.04;809  
     
Wyścig nr 3   MIKST     eliminacja 3     500 m. Senior OPEN 200 m   eliminacja 2  
Miejsce załoga czas
I Zawisza Bydgoszcz 00.48;958
II MRKS Gdańsk 00,56,580
     
Wyścig nr 4 Fan OPEN   200 m.eliminacja 2 .     
Miejsce załoga czas
I Sztumskie Smoki 1.01;650
II Smocza Aura 1.02;089
III PSZS Malbork 1.02;280
IV Dragon Chełmno 1.03;642
     
Wyścig nr 5   Senior OPEN     półfinał     200 m.  
Miejsce załoga czas
I MRKS Gdańsk 00.50;233
II PG Smoki Północy 00.50;364
III KS Przygoda Gdańsk 00.50;573
     
     
Wyścig nr 6 Fan OPEN   200 m.eliminacja 1 .     
Miejsce załoga czas
I Sztumskie Smoki 1.00;428
II Smocza Aura 1.01;696
III KS Przygoda 1.01;819
IV ZK Przeróbka 1.03;172
     
Wyścig nr 7 Fan OPEN   200 m.eliminacja 2 .     
Miejsce załoga czas
I Dragon Chełmno 1.00;211
II Bursztynowe Smoki Jubinale 1.01;832
III PSZS Malbork 1.02;539
IV Odboy PKP 1.06;449
     
Wyścig nr 8 Senior OPEN     FINAŁ A     200 m.
Miejsce załoga czas
I Zawisza Bydgoszcz 00.47;703
II MRKS "Gdańsk" 00.48;959
III Spójnia Warszawa 00.49;082
IV PG Smoki Północy 00.50;286
     
Wyścig nr 9   Fan OPEN     półfinał     200 m.  
Miejsce załoga czas
I Smocza Aura 1.02;292
II Bursztynowe Smoki Jubinale 1.02;773
III KS Przygoda 1.03;368
III PSZS Malbork 1.03;487
     
     
Wyścig nr 10   Senior   MIKST     eliminacja 1     200 m.
Miejsce załoga czas
I  Zawisza Bydgoszcz  00.51;536
II  KS Przygoda 00.52;280
III  Spojnia II Warszawa  00.52;536
   PG Smoki Pólnocy  00.53;229
Wyścig nr 11 Senior MIKST     eliminacja 2     200 m.
Miejsce załoga czas
I  Spójnia  I  00.51;669
II  MRKS Gdańsk  00.52;434
 III  MMKS  Gdańsk  00.53;605
     
Wyścig nr 12 FAN OPEN     FINAŁ B     200 m.  
Miejsce załoga czas
I  PSZS  1.04;119
II  ZK Przeróbka  1.04;200
III  KS Przygoda  1.04;502
IV  Oldboy PKP  1.18;822
     
Wyścig nr 13 Senior MIST   półfinał         200 m.  
Miejsce załoga czas
I  Spójnia II  00.53;214
II  MRKS Gdańsk  00.53;320
III  KS Przygoda  00.53;359
   PG Smoki Pólnocy  00.53;776
Wyścig nr 14   FAN     OPEN     FINAŁ A     200 m.
Miejsce załoga czas
I  Sztumskie Smoki  1.00;517
II  Dragon Chełmno  1.00;717
III  Smocza Aura  1.01;262
IV  Bursztynowe Smoki Jubinale  1.02;237
     
Wyścig nr 15   Senior     MIKST     FINAŁ B     200 m.
Miejsce załoga czas
I  MMKS Gdańsk  00.53;603
II  PG Smoki Północy  00.54;117
III  KS Przygoda  00.54;151
IV    
     
Wyścig nr 16   Senior     MIKST     FINAŁ A     200 m.
Miejsce załoga czas
I  Zawisza Bydgoszcz  00.51;377
II  Spójnia I Warszawa  00.51;824
III  MRKS Gdańsk  00.51;888
IV  Spójnia II Warszawa  00.53;011

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36